Menu Zamknij

Łańcuchy uszczelniające – charakterystyka produktu

Łańcuch uszczelniający jest produktem, który przeznaczony jest przede wszystkim do wodoszczelnego lub gazoszczelnego uszczelnienia przestrzeni. Przestrzeń ta znajduje się między rurą przewodową a otworem wykonanym w przegrodzie budowlanej. Przy pomocy łańcuchów uszczelniających można uszczelniać różne rodzaje rur. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego produktu, jakim jest łańcuch uszczelniający oraz gdzie najkorzystniej można kupić go w Bydgoszczy – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem!

Łańcuch uszczelniający o wszechstronnym zastosowaniu!

Łańcuchy uszczelniający mogą być stosowane do wielu rodzajów rur (stalowych, żeliwnych, tworzywowych, betonowych). Idealnie sprawdzają się podczas uszczelnienia rur od średnicy zewnętrznej 40 mm wzwyż.

Każdy łańcuch uszczelniający Integra składa się w pojedynczych elementów elastomerowych. To właśnie one wzajemnie się zazębiają. Są one wykonane w taki sposób, by podczas dokręcania śrub elastorem pęczniał, zwiększał swoją objętość i tym samym szczelnie wypełniał przestrzenie między tuleją a rurą przewodową.

Łańcuchy uszczelniające stosowane są przede wszystkim jako zabezpieczenie przed przedostaniem się cieczy, gazów, dymów, wejścia do zbiorników betonowych, basenów, budowli. Wykorzystywane są także jako element tłumiący hałas, utrzymujący aseptyczność pomieszczeń czy przejścia rurociągów w rurach osłonowych.

Proterm Bydgoszcz – tu kupisz łańcuchy uszczelniające dobrej jakości!

Jest wiele miejsc, w których kupić można oryginalne, dobrej jakości łańcuchy uszczelniające Integra. Nie wszędzie jednak wybór ich jest duży a ceny konkurencyjne. Między innymi z tych względów warto jest skorzystać z oferty hurtowni hydraulicznej Proterm z Bydgoszczy. To właśnie w tym sklepie internetowym liczyć można na szeroki wybór produktów nowych, markowych, pochodzących od dobrych i sprawdzonych producentów.

Sklep Proterm oferuje łańcuchy uszczelniające renomowanej marki Integra, które cieszą się dobrymi opiniami wśród firm wykonawczych. Łańcuchy te zostały wykonane z dobrych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe.

Korzystając z oferty sklepu internetowego Proterm liczyć można także na fachowe doradztwo, które często może okazać się nieocenione, szczególnie biorąc pod uwagę produkty specjalistyczne. W bydgoskim sklepie instalacyjnym oprócz łańcuchów uszczelniających znaleźć można produkty pochodzące z szeroko pojętej branży technicznej, sanitarnej, grzewczej.